ВНУ імені Лесі Українки став фіналістом проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»

Наш університет став фіналістом серед 153 закладів вищої освіти України та братиме участь у проєкті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», що ініціюють Американські Ради з міжнародної освіти. Проект триватиме 2 роки та залучить 60 команд-представниць ВНЗ України.

Координаторами проєкту у ВНУ є проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці, доктор психологічних наук, професор Лариса Засєкіна, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та управління проектами, доктор економічних наук, професор Андрій Бояр та кандидат філологічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики Олена Котис, які з усією університетською спільнотою працюватимуть разом над упровадженням принципів академічної доброчесності у нашому університеті.

В результаті проекту та співпраці ВНУ ім. Лесі Українки з українськими та міжнародними експертами ми отримаємо розвинуте освітянське середовище, здатне відповідально запроваджувати принципи академічної доброчесності, які стануть запорукою надання якісної освіти студентам нашого університету.

Проєкт упроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти за сприяння Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (Джерело: https://americancouncils.org.ua/programs/academiq/).

к.ф.н., доцент кафедри прикладної лінгвістики

Олена Котис