Вітання із початком нового навчального року!

Дорогі студенти!

Від імені усіх викладачів кафедри та від себе особисто вітаю з початком нового навчального року!

Кожен початок завжди радісний!

Для когось цей рік принесе нові успіхи у навчанні, хтось напише чудову курсову роботу, хтось захистить магістерську дисертацію, хтось завершить навчання на бакалавраті.

Хтось стане переможцем конкурсів, хтось розпочне трудову діяльність і отримає чудову роботу.
Хтось вперше виступить на сцені студентського театру, хтось здивує рідних та однокурсників смачним тортом власного виробництва.

Хтось зустріне кохання, а хтось одружиться!

І усі ці дива відбуватимуться з вами протягом нового навчального року, і, дуже ймовірно, у стінах нашого університету!
Приємно усвідомлювати себе членом однієї великої команди прикладних лінгвістів!
Нова пандемічна реальність коригує наше буття. Але уже зараз цілком зрозуміло, що для того, щоб далі успішно іти по життю, варто дотримуватись правил здорового глузду, з повагою ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих людей, у тому числі однокурсників та викладачів.

Бажаю усім здоров’я, оптимізму, нових прагнень та реалізації задумів!
Успіхів у навчанні – понад усе!

Vivat Academia!
Vivant professores!
Vivat membrum quodlibet!
Vivant membra quaelibet!

З повагою, щиро
Ірина Біскуб
Професор, завідувач кафедри прикладної лінгвістики
Вітання із початком нового навчального року!