ВІРТУАЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЛАБОРАТОРІЇ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ВІД PEARSON EDUCATIONAL

1Сучасні освітні технології відкривають нові можливості для вивчення іноземної мови шляхом використання віртуальних навчальних лабораторій, персоналізованих під кожного користувача-студента. Студент ХХІ століття вже не просто відвідує заняття в університеті, а інтегрується у віртуальне навчальне середовище, де він сам обирає обсяг та категорії навчального матеріалу, з якими працює самостійно та під керівництвом викладача. Із вересня 2017 р. вивчення англійської мови студентами кафедри прикладної лінгвістики відбуватиметься за новими комп’ютерно орієнтованими технологіями, при цьому кожен студент отримає можливість індивідуальної самореалізації та вибору інтенсивності й темпу навчання.

12 травня 2017 року було підписано партнерську угоду про співпрацю між Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки та представництвом британської освітньої компанії Pearson Educational в Україні. Відтоді у межах співробітництва на факультеті іноземної філології СНУ поширюються передові педогогічні ідеї та впроваджуються новітні технології.

Ми раді повідомити, що викладачі кафедри прикладної лінгвістики активно долучилися до пілотування сучасних навчально-методичних комплексів і використання нових методів у навчанні, таких як комбіноване навчання, яке поєднує традиційне навчання у класі та самостійну роботу студентів он-лайн. Зокрема, з 1 вересня 2017 року студенти 1-го курсу та експериментальні групи 2-го, 3-го й 4-го курсів матимуть змогу, вивчаючи англійську мову за підручниками New Language Leader від Pearson, працювати у віртуальній лабораторії, що об’єднує викладачів та студентів і значно розширює можливості традиційного викладання мови за рахунок сучасних технологій. Платформа MyEnglishLab надає студентам можливість вивчати новий матеріал та виконувати домашні завдання у будь-який зручний час та у будь-якому місці, отримуючи за роботу незалежну оцінку своїх знань згідно з міжнародними стандартами.

Детальнішу інформацію можна знайти на офіційному сайті компанії Pearson:

У плідній співпраці із представником британської компанії у західному регіоні Украіни, міжнародним освітньо-методичним центром PearsonDinternal, на факультеті іноземної філології функціонує Центр мов та комп’ютерних технологій CLEVER. Центр пропонує навчальні курси розмовної англійської мови для студентів, викладачів, школярів та дорослих різних стартових рівнів за навчально-методичними матеріалами видавництва Pearson. CLEVER в СНУ є також центром підготовки до здачі міжнародного мовного іспиту PTE General (Pearson Test of English General).

Додаткову інформацію щодо роботи мовного центру, складання та підготовки до міжнародних іспитів чи придбання навчально-методичної літератури від видавництва Pearson можна отримати на кафедрі прикладної лінгвістики, каб.238/232 головного корпусу СНУ, або за тел. 050 339 9063 // 097 467 7607.

2