Вже стає гарною традицією, на кафедрі прикладної лінгвістики Волинського національного університету імені Лесі Українки, проводити відкриті лекції із професіоналами – практиками. Так  24 березня студенти третього курсу прослухали лекцію «Безпечний Інтернет», яку провів експерт відділу комп’ютерно-технічних  та телекомунікаційних досліджень Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС у Волинській області Олександр Вашкевич. Подібна практика відбувається на кафедрі  не вперше і проводиться у межах викладання дисципліни «Захист інформації».

Студентів ознайомили з основними правилами безпечної роботи у глобальній мережі Інтернет, методикою вибору паролю для облікових записів, питанням захисту персональних даних. Експерт поділився своїм практичним досвідом та цікавими прикладами з робочого процесу.

Хоч через карантинні обмеження лекція проводилась у дистанційному форматі, студенти були надзвичайно активні та зацікавлені темою.
Кафедра прикладної лінгвістики вдячна керівництву НДЕКЦ за організацію продуктивної співпраці. Сподіваємось на подальші спільні науково-практичні проекти!

Відкрита лекція з експертом