Відбувся І Науково-практичний семінар «Інформаційні технології в професійній діяльності»

19 травня 2021 року на базі Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України розпочав роботу  І Науково-практичний семінар «Інформаційні технології в професійній діяльності».

Семінар було організовано за підтримки кафедри прикладної лінгвістики Волинського національного університету імені Лесі Українки, ГО «Східноєвропейське наукове товариства» та Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Метою семінару було ознайомлення її учасників з існуючими новітніми інформаційними технологіями; перспективними методами та засобами дистанційного навчання; науковими, технічними, правовими аспектами інформаційної діяльності і захисту інформації. Робота секційних засідань транслювалась на платформі Zoom.

У своєму вітальному слові заступник директора Волинського НДЕКЦ МВС Петро Мохір привітав усіх присутніх із початком роботи семінару та зазначив необхідність проведення даних заходів як для судових експертів, так і для науково-педагогічних працівників.

Співорганізатор семінару, завідувачка кафедри прикладної лінгвістики професор Ірина Біскуб, виступила з доповіддю у якій проаналізувала подальші напрямки та перспективи співпраці із стейкхолдерами. Адже кафедра прикладної лінгвістики не першій рік активно співпрацює із стейкхолдерами у напрямку підвищення якості освітньої програми.

Також з доповідями виступили судові експерти Волинського НДЕКЦ МВС Сергій Позняковський, Олександр Вашкевич та Полтавського НДЕКЦ МВС Клавдія Соловчук.

Загалом до роботи науково-практичного семінару долучились науковці

• Харківської медичної академії післядипломної освіти
  • Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова
  • Марiупольского державного унiверситету
  • Луцького національного технічного університету
  • Державного університету «Одеська політехніка»

та судові експерти з Житомирського, Полтавського, Львівського, Запорізького, Дніпропетровського, Черкаського, Тернопільського, Кіровоградського, Вінницького, Сумського НДЕКЦ МВС України.

Організаційний комітет І Науково-практичного семінару «Інформаційні технології в професійній діяльності» висловлює щиру подяку усім учасникам та запрошує до подальшої співпраці.