Вебінар “EU LANGUAGE AND CULTURE STUDIES IN UKRAINE”.

15-16 квітня 2019 р. у межах реалізації гранту від Єврокомісії Erasmus+ Jean Monnet Module кафедра прикладної лінгвістики вперше провела всеукраїнський вебінарEU LANGUAGE AND CULTURE STUDIES IN UKRAINE”.
Більше 30 учасників зареєстувались та долучились до дискусії стосовно застосування знань про європейські мовні та культурні традиції в освітньому просторі України.
Онлайн зустрічі відбувались два дні поспіль за наступними темами:
Сесія 1. «Мови та культури в ЄС» – 15 квітня, 2019 р., модератор Анна Данильчук
Сесія 2. ««Useful Europe / Корисна Європа» в Україні» – 16 квітня, 2019 р., модератор Ірина Біскуб.
Серед учасників вебінару – студенти та викладачі з КНУ імені Тараса Шевченка, Черкаського державного технологічного університету, Ужгородського національного університету та СНУ імені Лесі Українки.
Проведений вебінар став цікавим та корисним досвідом для організаторів та учасників і засвідчив неабияку вмотивованість сучасної молоді та викладачів у питаннях Європейської інтеграції України, інтегрування системи Європейських цінностей в освітній, науковий та культурний простір України.
Дискусії відбувались як у режимі телеконференції, так і шляхом відповідей на письмові питання учасників вебінару. Цікаво зазначити, що під час другої сесії вебінару до його учасників приєдналась ціла група студентів спеціальності Прикладна лінгвістика Ужгородського національного університету під керівництвом асистента кафедри Мар’яни Федишин.   Дякуємо колегам за співпрацю!
Вітаємо усіх, хто долучився до нашої інформаційно-освітньої події!
Переглянути обидві сесії вебінару можна за посиланнями:
До нових зустрічей на теренах модуля Jean Monnet “European Union Language Policy”!
Вебінар “EU LANGUAGE AND CULTURE STUDIES IN UKRAINE”.