IV етап XХХVIІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

З 24 по 29 березня 2019 року у м.Чернігів  проходив ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Участь в інтелектуальних змаганнях узяли 111 школярів з усіх куточків України.

Координатором олімпіади була головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Оксана Коваленко. Очолював журі доцент Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат філологічних наук Ігор Кондратишин. Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики Алла Хомяк працювала у складі фахового журі та виконувала обов’язки заступника голови журі. Методист відділу гуманітарних дисциплін ВІППО Світлана Бацмай була запрошена спостерігачем для ознайомлення із роботою організаційного комітету, журі та процедурою проведення олімпіади, позаяк у 2020 році ІV етап XXXІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови відбудеться у Луцьку.

Волинь представляли троє учасників: учениця 11 класу Княгининівського ліцею Катерина Михайлюк,  учениця 10 класу Луцької спеціалізованої школи I-III ст. № 1 Богдана Бондаренко та учениця 9 класу Луцької гімназії № 18 Аліна Варенцова. Усі наші учасниці з гідністю пройшли випробування.

Богдана Бондаренко виборола 2 місце серед учнів 10 класу та була нагороджена дипломом 2 ступеня, представниці Волинської команди Катерина Михайлюк та Аліна Варенцова отримали дипломи учасників.

Позаду в юних мовознавців хвилюючі години зустрічей, знайомств, виконання завдань, хвилювання в очікуванні результатів. Дні напруженої, але цікавої роботи для учасників олімпіади проходили в поєднанні з активним відпочинком та екскурсіями пам’ятними місцями стародавнього Чернігова.

Ми пишаємося нашими учасниками, висловлюємо щиру вдячність їхнім учителям та будемо раді бачити їх студентами спеціальності «прикладна лінгвістика» у СНУ імені Лесі Українки.

IV етап XХХVIІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови