УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ IT КОНФЕРЕНЦІЇ

Вже в третє у місті Львів проходить міжнародна конференція IEEE International Conference on Data Stream Mining & Processing. Цього року організаторами виступили IEEE Ukraine Section, Український католицький університет (Україна), Суспільна академія наук (Польща), Manhattan College (США), Харківський національний університет радіоелектроніки (Україна), та партнерами Херсонський національний технічний університет (Україна), Jan Evangelista Purkyně University in Ústí nad Labem (Чехія). Також, до конференції долучилась і сфера бізнесу, понад 20 представників актуальних на сьогодні сегментів ІТ. Яскравим представником якої була компанія GEOGUARD, яка займається питанням безпеки на основі геолокаційних даних.

Конференція включала п’ять тематичних секції:

Гібридні системи обчислювального інтелекту;

Машинне бачення та розпізнавання зразків;

Динамічна та потокова обробка даних;

Великі дані та наука про дані з використанням інтелектуальних підходів;

Майстер-клас DSMP: Онлайн обробка даних.

Враховуючи цьогорічну ситуацію з  COVID-19, організаторами було прийнято рішення провести науковий захід в онлайн форматі. Проте, це не вплинуло на високу наукову вагу конференції в українському ІТ просторі, і для участі у ній зареєструвались більш ніж 360 учасників. Серед них були і представники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки професор Ірина Біскуб та доцент Любов Крестьянполь.
Ірина Павлівна та Любов Юріївна представили свої наукові розробки у галузі інтелектуалізації виробництва та обробки великих масивів даних.

Наукова робота була презентована у секції «Великі дані та наука про дані з використанням інтелектуальних підходів». У фокусі дослідниць – розробка автоматичної системи обробки інформації для збору даних щодо дотримання умов зберігання товарів у торгівельних мережах. Запропонована симуляційна модель дає змогу зчитувати необхідні дані про товари з радіочастотних міток та дає змогу покупцю отримати повну інформацію про товари на полицях, терміни та умови їх зберігання. Такий підхід відкриває нові перспективи розв’язання проблеми надмірної кількості харчових відходів та зменшення втрат харчових продуктів на шляху до покупця, що є актуальною проблемою глобального характеру.
Конференція відбулась дистанційно 21-22 серпня 2020 р.. Учасники отримали позитивні відгуки на роботу а також певні рекомендації щодо удосконалення подальших наукових розвідок.

 Безперечно, конференція DSMP-2020 є одним із найпотужніших наукових заходів, який збирає найкращих у своїй сфері.
Щиро вдячні організаційному комітету конференції DSMP за можливість долучитись до наукової дискусії.

 Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Професор, завідувач кафедри прикладної лінгвістики Ірина Біскуб

Кандидат технічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики Любов Кретьянполь

 

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ IT КОНФЕРЕНЦІЇ
Scroll to top