У Новий рік – з думками про майбутню професію

26 грудня 2019 року кафедра прикладної лінгвістики факультету іноземної філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки провела зустріч з учнями 10-х класів Луцького НВК № 9 та НВК “ЗОШ І-ІІІ ступеня №1 – гімназія ім. В.Газіна” смт Ратне Волинської області. Організатором та модератором заходу виступила кандидат педагогічних наук, доцент Хом’як Алла Петрівна.

Старшокласники взяли участь у круглому столі: «Спеціальність «Прикладна лінгвістика» у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки та нові тенденції вступу до закладів вищої освіти».
Завідувач кафедри, проф. Біскуб Ірина Павлівна окреслила особливості вступних кампаній попередніх років та перспективи навчання на спеціальності Прикладна лінгвістика.

Проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами, кандидат філологічних наук, доцент Данильчук Анна Леонардівна розповіла про можливості участі у програмах міжнародного студентського обміну, грантових освітніх проектах та програмах подвійних дипломів.
Кандидат педагогічних наук, доцент Линник Юрій Миколайович представив ключові моменти вивчення комп’ютерних технологій, опанування вебдизайну та систем захисту інформації.
Учні активно долучились до обговорення освітніх перспектив, брали участь у дискусії та ділились думками щодо вибору майбутніх професій.

По завершенні круглого столу студенти 1-3 курсів спеціальності «прикладна лінгвістика» привітали усіх присутніх різдвяними колядками.
Висловлюємо подяку адміністраціям загальноосвітніх шкіл м. Луцька та Волинської області за сприяння в організації зустрічі!
[ngg src=”galleries” ids=”123″ sortorder=”344,337,341,343,342,347,338,339,340,346,335″ display=”basic_thumbnail” images_per_page=”11″ number_of_columns=”4″]
Запрошуємо на навчання за освітньою програмою «Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика»!
У Новий рік – з думками про майбутню професію