НАВЧАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ – ВЖЕ РЕАЛЬНІСТЬ

У рамках договору про співпрацю у науковій сфері укладеного між Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки та Волинським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України 05.02.2020 на базі Волинського підрозділу Експертної служби МВС проведено круглий стіл керівництва центру з викладачами кафедри прикладної лінгвістики СНУ імені Лесі Українки, зокрема завідувача кафедри прикладної лінгвістики СНУ імені Лесі Українки професора, доктора філологічних наук Ірини Біскуб, кандидата технічних наук, доцента Любові Крестьянполь та кандидата філологічних наук, доцента Діани Каліщук.

Під час зустрічі було обговорено низку актуальних питань, щодо подальшої співпраці та реалізації спільних заходів у сфері діяльності кафедри та Волинського НДЕКЦ МВС України.

Згідно з досягнутими домовленостями, студенти спеціальності «Прикладна лінгвістика» проходитимуть навчальну практику на базі НДЕКЦ, виконуватимуть практичні завдання та слухатимуть лекції від провідних фахівців у галузі криміналістики.

Під час викладання курсу «Криміналістична лінгвістика» за допомогою працівників НДЕКЦ студенти опановуватимуть основні принципи графологічної експертизи, почеркознавства, ідентифікації особи за різними видами мовленнєвої діяльності.

У межах курсу «Захист інформації» студенти вивчатимуть базові засади захисту персональних даних, кібербезпеки, способи протидії фішингу та іншим  інформаційним атакам.

Працівники НДЕКЦ братимуть участь у науково-практичних заходах, міжнародних конференціях та семінарах кафедри прикладної лінгвістики. Заплановано проведення щорічного семінару щодо оптимізації навчальної діяльності кафедри та узгодження навчальних програм з вимогами потенційних роботодавців, серед яких, маємо надію, буде і Волинський НДЕКЦ МВС України.

НАВЧАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ – ВЖЕ РЕАЛЬНІСТЬ