Студенти та викладачі кафедри взяли участь у навчально-благодійному марафоні “Tree Evolution”

До міжнародного дня Матері-Землі 26-27 квітня ГО “Дім Еволюції” на чолі із керівником Русланою Кот огранізовували подію, під час якої учасники змогли проявити Любов до себе, інших та планети через конкретну дію – висадити у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки дерева.

Студенти кафедри прикладної лінгвістики були залучені до події упродовж двох днів.

26 квітня студенти-прикладники(Саша Курило, Родіон П’ятигорик, Діма Чижук, Артем Момот) у ролі волонтерів долучилися до заготовки саджанців дерев. Було підготовлено 90 саджанців тополі білої та 50 саджанців берези!

27 квітня у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки студенти кафедри допомогли висадити школярам 38 сакур та 72 білі тополі.