Прикладна лінгвістика – це набір життєвих інструментів

Нещодавно відбулася зустріч академічної спільноти кафедри прикладної лінгвістики з Почесним професором ВНУ ім.. Лесі Українки Деніелем Альбертом Шеріком (США). Професор Шерік працював на кафедрі прикладної лінгвістики майже від самого початку її створення, викладаючи математику, інформаційні технології, мови програмування. захист інформації тощо. Він поділився досвідом викладання в університеті, звернув особливу увагу на умови успішного навчання та складові формування професійної кар’єри. А ще поділився життєвими історіями деяких (бо їх багато!) успішних випускників кафедри – Олександра Захарчука, Андрія Крикавського, Андрія Гончарука, які відбулися як спеціалісти завдяки здобутій освіті. Описуючи перелік предметів, які вивчають студенти прикладної лінгвістики, він порівняв їх з набором інструментів, які вони отримують по завершенні навчання, а як скористатися ними – залежатиме від кожного випускника. Студенти й викладачі мали можливість поставити питання та почути відповіді від людини, яка своїм життям стверджує такі важливі людські цінності, як професійність, доброчесність, людяність, доброчинність.

І. Біскуб, завідувачка кафедри прикладної лінгвістики, О. Рогач, доцент кафедри прикладної лінгвістики.

Прикладна лінгвістика – це набір життєвих інструментів