Місяць культурної дипломатії України у Wikipedia

З 10 лютого по 10 березня тривав спільний проєкт Міністерства Закордонних справ України, Українського інституту та громадської організації Вікімедіа Україна “Місяць культурної дипломатії України”. На запрошення Українського інституту, студенти-другокурсники кафедри прикладної лінгвістики долучилися до створення нових та покращення вже наявних статей про українську культуру у Вікіпедії іноземними мовами.

Участь у проєкті “Місяць культурної дипломатії України” була особливо корисною для прикладних лінгвістів, адже сприяла збагаченню студентського досвіду із перекладу та редагування текстів англійською мовою, роботи у онлайн-середовищі Вікіпедії, аналізу та критичного осмислення запропонованих тем. Проєкт також може слугувати платформою для подальшої співпраці з Українським інститутом, та громадською організацією Вікімедіа Україна. Детальніше про українську Вікіпедію, освітні проєкти та участь у них студентів кафедри прикладної лінгвістики можна дізнатися із відеопрезентації.

Play Video
Місяць культурної дипломатії України у Wikipedia