Курс “European Union Language Policy” для вчителів англійської мови

У четвер, 14 лютого, відбулась перша лекція з курсу “European Union Language Policy”, яку провела завідувач кафедри прикладної лінгвістики СНУ імені Лесі Українки проф. Ірина Біскуб для вчителів англійської мови, що проходять курси підвищення кваліфікації у Волинському Інституті післядипломної педагогічної освіти. Освітню зустріч із вчителями було організовано за сприяння методиста англійської мови відділу гуманітарних дисциплін Бацмай Світлани Анатоліївни в межах реалізації гранту Erasmus+ за напрямом Jean Monnet Module, що здійснюється кафедрою прикладної лінгвістики вже другий рік поспіль.

Лекцію було присвячено особливостям мовної політики Європейського союзу стосовно регіональних мов, мов національних меншин, а також функціонуванню англійської мови в умовах виходу Векої Британії з Європейського Союзу. Особливу увагу лектор звернула на застосування англійської мови в освітніх цілях та заходи Європейської комісії щодо підвищення рівня володіння іноземними мовами громадянами ЄС. Найбільше зацікавлення вчителів англійської мови викликали питання, пов’язані із системою багаторівневого оцінювання ступеня володіння англійською мовою (CEFR). Навчальний курс “European Union Language Policy” за результатими рефлексії отримав схвальні відгуки серед слухачів курсів підвищення кваліфікації. Це засвідчує його особливу актуальність у вітчизняному освітньому просторі в умовах євроінтеграції України.

Усі матеріали курсу є у вільному доступі на сайті проекту

Курс “European Union Language Policy” для вчителів англійської мови