Кафедра прикладної лінгвістики ВНУ вітає студентів з Днем студента!!! ?

Дорогі студенти!

Вітаю з Днем студента!

Ви – ті, хто вперше святкує це свято віртуально!

Пам’ятайте, що навчання може бути дистанційним, але не віртуальним!

Життя теж реальне, а не віртуальне!

Мої вітання вам – реальні!

Будьте здорові, розумні і мудрі!

Бажаю винайти нові способи святкування цього реального, а не віртуального Дня студента!

Наукою переможемо!

Щиро Ірина Біскуб

There’s no elevator to success. You have to take the stairs”

Serhii Zasiekin

You are lively, genuine and wonderful individuals. I believe you will sparkle throughout everyday life. Best wishes to you on  Students’ Day. Good luck!

Tetyana Bondar

«На занятті з НЛП запитала студентів другого курсу, чи сумують вони за очним навчанням . У відповідь почула – «Так, ми скучаємо за нашими друзями!» «А за нами, викладачами?» Відповідь була «Ви ж наші друзі». Дякуємо, дорогі студенти, за привілей працювати з вами! З Днем студента!»

Рогач Оксана Олексіївна

Дорогі наші молоді та креативні, непередбачувані, дивакуваті, щороку інші, але щоразу такі яскраві і такі незабутні! Бажаю вам успішної реалізації найсміливіших планів, здійснення найзаповітніших мрій. Нехай ваша енергія буде невичерпною, і кожна маленька перемога відкриває нові райдужні перспективи.

Олена Карпіна

As long as you work hard and never stop believing in yourselves, good luck, success and prosperity will always accompany you! My wish to you is to love life and never to cease dreaming. May you always be surrounded by happiness, joy and glory and may you always have the courage to spread your wings and fly!!!

Iryna Kauza

Дорогі наші студенти!

Бажаю завжди бути на хвилі позитиву, постійно прагнути до нових вершин!

Великих перемог і незмінних успіхів, чудових ідей і безустанного прагнення до мрій!

Розвод Еліна Вадимівна

Witching you lots of magic and unexpected treats throughout your academic AL years, my dear ghosts, pumpkins, mummies, and witches J Get on your brooms and fly high! BOO!!! Exams are coming)

Your WW – V.R. J

Victoria Novak

Dear students!

Time is precious! Waste Spend it wisely 😉.

Take part in exchange programs, apply for internships, do not hesitate to learn new things every day. The time is NOW!

Love you!

Olena Kotys

Photo courtesy Pu’Punk

Кафедра прикладної лінгвістики ВНУ вітає студентів з Днем студента!!! ?