ІТ МАРКЕТИНГ ВІД ЕКСПЕРТА З ІТ МАРКЕТИНГУ

28 вересня 2020 р. вперше в історії кафедри прикладної лінгвістики відбулась лекція з курсу “Основи ІТ маркетингу”, яку для студентів 1 курсу провів директор компанії Internetdevels, секретар Наглядової ради ВНУ імені Лесі Українки Віктор Левандовський.

Навчальний курс “Основи ІТ маркетингу” уведено до навчального плану бакалаврів ОП Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика за результатами минулорічної реалізації проєкту з дуальної освіти. Експерти комп’ютерної компанії  Internetdevels розробили експериментальний перелік тем для вивчення учасниками групи дуальної освіти, серед яких центральне місце відведено ІТ маркетингу.

Студенти, які опановували цей курс минулого року, висловили колективну думку щодо особливої актуальності набутих знань та практичних навичок для їх професіного розвитку. Зважаючи на думку студентів та рекомендації експертів компанії, курс “Основи ІТ маркетингу” введено до навчального плану та запропоновано усім студентам 1 курсу.
Перша лекція була присвячена особливостям усвідомленого встановлення життєвих цілей, кристалізації особистої мотивації у навчанні та професійній діяльності.
Зазначимо, що компанія  Internetdevels є стейкхолдером ОП Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика, і вже протягом року представники компанії  – директор  Віктор Левандовський, експерти Оксана Демчук та Олена Левандовська – беруть безпосередню участь в обговоренні та удосконаленні навчальних планів задля адаптації форм та змісту освіти вимогам сучасного ринку професій.

Кафедра прикладної лінгвістики вислювлює щиру вдячність компанії  Internetdevels за плідну співпрацю!
ІТ МАРКЕТИНГ ВІД ЕКСПЕРТА З ІТ МАРКЕТИНГУ