[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

 

Із амбітними та цілеспрямованими поглядами назустріч перспективному майбутньому – так інавгураційною ходою крокували наймолодші представники спеціальності «Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика». Нові обличчя, якими віднині збагатились лави нашого студентства, сповнені життєдайної енергії та сили для успішного старту. В погляді кожного жевріє запал, жага до пізнання нового та вдосконалення опанованого, прагнення сумлінно навчатися й ставати кращим щодня.

Пів сотні юних сердець з ентузіазмом і самовіддачею вже сьогодні розпочали новий етап життя. Етап надзвичайно насичений і цікавий, як і навчання за обраною спеціальністю, що користується неабиякою популярністю серед студентів усього світу.

Скориставшись нагодою, ми поспілкувалися із першокурсниками та дізналися, якою була їх дорога до студентства.

-Що зацікавило в обраній спеціальності?

-Насамперед поєднання вивчення іноземних мов і комп’ютерних технологій, що характеризує спеціальність як сучасну.

-Як оцінюєте рівень володіння англійською мовою?

-Розмовний, але вивчення іноземних мов вважаю пріоритетним у навчанні.  (Ліза, група 1.8)

-Чи звання «студент» принесе у ваше повсякдення зміни?

-Звісно. Відчуваю, що моя відповідальність і самостійність зростає. Життя поступово змінюється, оскільки навчаюсь не в рідному місті. (Іра, група 1.8)

-Від сьогодні ви офіційно носитимете звання «студент», що відчуваєте?

– Розумію, що це крок у нове життя (Максим, група 1.8)

-Як пройшов перший тиждень студентського життя?

-Чудово! Задоволена геть усім, а найбільше подобається колектив висококваліфікованих викладачів і одногрупників, що вже стали друзями. (Юлія, група 1.8)

-Why did you choose our university?

– My uncle Daniel Sherick taught at the university and about a year ago I was asked, if I would like to come to Ukraine. I consider that it’s a big change, but I felt like it would be good for me to have a new experience.

-Do you know Ukrainian?

-Я вчу українську.

– How is it to be a foreign student at our university?

-Everyone has being very welcoming, but it’s a very challenging experience because our cultures are different. (Daniel, group 1.8)

Такі вони – нові прикладники: амбітні, цілеспрямовані, вмотивовані та впевнені, що обрали правильний вектор навчання. Нехай на шляху до поставленої мети все вдається.  Яскравих студентських буднів, продуктивного навчання, самореалізації та натхнення!

Урочиста інавгурація студентів ’19
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *