Життя кафедри: “Tricks or Treats?”

26 жовтня

У луцькому кафе Innerspace пройшла відкрита зустріч, під час якої студенти та інші охочі дізналися про освіту в Австрії та Німеччині. Спікер – Дмитро Виговський, який 6 років жив та навчався закордоном, поділився власним досвідом та розповів детальніше про те, що студенти можуть отримати під час навчального процесу в Австрії чи Німеччині, та про комфорт самого власне життя і навчання там. Пан Дмитро закцентував увагу на ключових університетах Берліну та Відня, пояснив процес та нюанси вступу, а також повідомив про вартість перебування закордоном для українського студента.

31 жовтня

Хелловін – свято, сповнене емоцій та радісних вражень, незважаючи на свою страхітливу історію. Факультет Іноземної Філології, як і щороку, старанно готувався до його святкування. Окрім різноманітних дійств, що відбувалися традиційно в ніч на 1 листопада, факультет також організовував конкурс хелловінських інсталяцій, де суддями були студенти та викладачі. Усі декорації були гідними перемоги, проте методом анонімного голосування було обрано одну найкращу. Переможцями стали англійські філологи з групи 11. Наші щирі вітання, англійцям!

1 листопада

В середу біля головного корпусу СНУ студенти провели міні-страйк. Головна вимога – початок опалювального сезону. Біля входу до університету зібралася доволі велика громада, котра не планувала починати навчання без необхідних для цього умов. Цікавим є те, що більшість викладачів також приєдналися до цього дійства. (Звучало декілька  гасел, проте найчастіше можна було почути та прочитати такі як  «Тепло в університет» та « СНУ не гріє») Продемонструвавши протест, студенти поспішили на пари, проте планували повернутися  у разі невиконання вимоги. На щастя, незабаром опалення було ввімкнене. Студенти ще раз довели, що вони здатні на все!

2 листопада

В четвер студенти кафедри Прикладної Лінгвістики, завдячуючи луцькій Фундації Регіональних Меншин, змогли відвідати перегляд яскравого та веселого мультсеріалу «Adventure Time» мовою оригіналу. Під час зустрічі студенти разом з іншими учасниками вели активне обговорення кожної серії, а також підіймали важливі філософські питання, які «читалися між рядками». Подібні заходи є чудовим способом поєднати вивчення та вдосконалення англійської з переглядом улюблених мультфільмів.

5 листопада

В неділю студенти кафедри Прикладної Лінгвістики мали змогу відвідати CultureFest, який проводився в приміщенні бібліотеки СНУ ім. Лесі Українки. Метою цього форуму було налагодження зв’язків між луцькою молоддю, іноземцями, національними меншинами та руйнування стереотипів. Для її досягнення учасників було залучено до різних інтерактивних завдань. Варто зазначити, що робочою мовою була англійська і це сприяло, в першу чергу, вдосконаленню її навичок, а також допомогло подолати мовний бар’єр загалом.

Життя кафедри: “Tricks or Treats?”