Правильний вибір

3 березня 2020 року відбулась уже традиційна зустріч викладачів та студентів спеціальності «Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика» з учнями шкіл м. Луцька. Цьогоріч послухати демонстраційну лекцію про спеціальність та долучитись до заходів, що підготували студенти, мали можливість учні 22-ї та 24-ї шкіл.

Чи не кожного абітурієнта турбує безліч запитань, пов’язаних зі вступом до вищого навчального закладу. Які особливості сучасної вищої освіти, як обрати професію та водночас бути впевненим, що вона роками залишатиметься актуальною на ринку праці – про це та багато чого іншого розповіли старшокласникам викладачі спеціальності «Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика».

Завідувач кафедри прикладної лінгвістики Біскуб Ірина Павлівна зазначила, що сьогоднішня вища освіта – це освіта не за спеціальністю, а за навичками. Саме тому, при виборі майбутнього фаху ключовим залишається розгляд професійних якостей, які студент має нагоду здобути в процесі навчання.

Обравши  спеціальність «Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика», студент отримує ґрунтовні знання англійської, німецької мов і комп’ютерних технологій. Після 2-х років навчання, перед нами постає вибір вужчої сфери професійного розвитку – перекладацьке або технічне спрямування.

Спеціальність «Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика» є однією з перших у виші, де успішно запроваджуються новаторські підходи до навчання. Студенти мають змогу навчатися за програмою дуальної освіти, що є запорукою майбутнього працевлаштування.

Проте навчання в університеті – це не лише лекції та семінари, але й різноманітні можливості відкрити в собі нові таланти. Студенти-прикладники підготували розважальну програму, де продемонстрували цікавий спосіб удосконалювати свої фонетичні навички. Переможці фонетичного конкурсу «Jazz Chants» продемонстрували оригінальні скоромовки.

Пізнавальне знайомство зі спеціальністю завершилось не менш цікаво: студенти підготували драйвовий флешмоб, участь в якому взяли викладачі та гості університету.

Автори репортажу – Смоляр Анна та Сірбіненко Анна.

Правильний вибір
Scroll to top