Всеукраїнська Студентська Олімпіада з Прикладної Лінгвістики 2017

Протягом наступних двох днів ми очікуємо справжнє свято Прикладної Лінгвістики. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки радий приймати в себе
гостей з багатьох куточків України, які приїхали сюди на проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з Прикладної Лінгвістики.

DSC_0776Ці дні і справді будуть урочистими не лише з точки зору демонстрації власних здобутків, а, перш за все, зважаючи на нагоду поспілкуватися, познайомитися, представити власні підходи до розуміння Прикладної Лінгвістики, поділитися здобутками і звичайно набратися певного досвіду.

реєстраціяВідкриття студентської олімпіади відбулося 05.04.2017 р. На дійство завітали високоповажні гості : доктор філологічних наук, проректор з наукової роботи та іновацій Східноєвропейського національного університету Бояр Андрій Олексійович, проректор з науково-педагогічної євроінтеграції та роботи зі студентами Східноєвропейського національного університету, кандидат філологічних наук Данильчук Анна Леонардівна.

DSC_0804Також було представлене високоповажне журі : голова журі, доктор філологічних наук, професор Загнітко Анатолій Панасович (Донецький національний університет імені Василя Стуса), доктор філологічних наук, професор Левченко Олена Петрівна (Національний університет “Львівська Політехніка”), доктор філологіних наук, професор Дарчук Наталія Петрівна (Київський національний університет), кандидат філологічних наук, доцент, декан факультету іноземної філології Рогач Оксана Олексіївна (Східноєвропейський національний університет), відповідальний секретар олімпіади Макарук Лариса Леонідівна, заступник голови журі, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри Прикладної Лінгвістики, Біскуб Ірина Павлівна (Східноєвропейський національний університет).

DSC_0818

жюріПроцедура відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади з Прикладної Лінгвістики продовжилася привітанням гостей. За цим слідувала урочиста мить, яку з нетерпінням очікували всі “олімпійці” – привітання легенд української прикладної лінгвістики, тих, хто дає напряму процвітати та розвиватися.

DSC_0806Представленим учасникам як нашим шановним та дорогим гостям кафедра Прикладної Лінгвістики СНУ подарувала яблука, символ родючості, знаннь та навчання.

DSC_0828Серед “олімпійців” були прикладники з Миколаївського національного університету імені Василя Сухомлинського, Ужгородського національного університету, Національного університету “Львівська Політехніка”, Київського національного університету, Харківського національного політехнічного університету, Донецького національного університету імені Василя Стуса, а також з Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

DSC_0802Наприкінці урочистого відкриття студентка Зубчук Дарина заспівала для учасників олімпіади неперевершену пісню.

DSC_0842Усі побажали учасникам студентської олімпіади успіху в усіх етапах змагання!

AL Student’s View

Всеукраїнська Студентська Олімпіада з Прикладної Лінгвістики 2017