Стартуємо! Erasmus+ 2021: Jean Monnet Actions

12 травня 2021 року, в межах святкування Днів Європи в Україні, відбувся вебінар “Erasmus+ Call 2021 for EaP Countries: Jean Monnet Actions Rules for Applicants” до якого долучилися представники кафедри прикладної лінгвістики — завідувач кафедри, проф. Ірина Біскуб та доц. Данильчук Анна. Захід організовано за підтримки Європейської виконавчого агентства з питань освіти й культури (ЕАСЕА) спільно з Національними Еразмус+ офісами країн Східного партнерства: Україна, Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова.

До участі на Zoom платформі долучилось близько 150 учасників, які мали можливість поспілкуватися безпосередньо з Антоніо Фонтеллес де Лімою, проєктним керівником Виконавчого агентства з освіти, культури та аудіовізуальних засобів при Європейській комісії (за напрямом України та Молдови). Пан Фонтеллес де Ліма розповів про головні зміни в програмі Erasmus+ Jean Monnet Actions, а також дав відповідь на питання щодо особливостей фінансування та подачі аплікаційних заявок на період 2021-2027 рр.

Зважаючи на попередній успішний досвід кафедри прикладної лінгвістики у реалізації проєктів Erasmus+, зокрема запровадженому у 2017-2020 рр. модулю “Мовна політика Європейського союзу”, сподіваємося на подальші цікаві ініціативи та можливості для наших студентів та партнерів! Користуючись нагодою, також висловлюємо подяку Національному Еразмус+ офісу в Україні та його координатору Світлані Шитіковій за чудову організацію та запрошення до участі.

Стартуємо! Erasmus+ 2021: Jean Monnet Actions