Про результати акредитації спеціальності Прикладна лінгвістика

Шановні абітурієнти!

Дорогі шанувальники спеціальності Прикладна лінгвістика в СНУ імені Лесі Українки!

Колектив кафедри радий поділитись чудовою новиною! За результатими акредитації нашої спеціальності, яка відбулась на початку 2019 року, ми отримали найвищий –  магістерський – рівень акредитації!

Відповідно до рішення Акредитаційної комісії від 19 лютого 2019 р. (протокол № 134) та наказу Міністерства освіти та науки України від 25.02.2019 р. (наказ № 242) був виданий сертифікат про акредитацію освітньо-професійної програми Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика за спеціальністю 035 Філологія (сертифікат УД 03008453).
Кафедра висловлює щиру повагу і вдячність високоповажним експертам: доктору філологічних наук, професору, завідувачу кафедри загального та прикладного мовознавства і слов’янської філології Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця) Загнітку Анатолію Панасовичу, та доктору філологічних наук, професору, авідувачу кафедри прикладної лінгвістики Одеського національного університету імені І.І. Мечникова Кондратенко Наталії Василівні за високу позитивну оцінку рівня освітньої діяльності кафедри прикладної лінгвістики СНУ імені Лесі Українки.

У висновку експертів зазначено, що “На підставі викладеного і пакету документів щодо акредитації за освітньо-професійною програмою Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика галузі знань 03 Гуманітарні науки спеціальності 035 – Філологія за другим (магістерським) рівнем у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки, а також наукової, науково-методичної та матеріально-технічної бази Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 9.09. 2001 року № 978 «Про затвердження положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та  вищих професійних училищ» експертна комісія відзначає, що організація формування контингенту студентів, загальний рівень професорсько-викладацького складу випускової кафедри прикладної лінгвістики, організація наукової, навчально-методичної та виховної роботи, матеріально-технічна та фінансова бази Східноєвропейського національного університету в цілому відповідають державним вимогам та умовам Міністерства освіти та науки України щодо акредитації зазначеної освітньо-професійної програми. Виходячи з результатів акредитаційної експертизи, пакету представлених документів щодо акредитації, експертна комісія вважає за можливе акредитувати у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки освітньо-професійну програму Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика зі спеціальності 035Філологія за другим (магістерським) рівнем”.

Запрошуємо на навчання за освітньо-професійною програмою Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика!

Прикладна лінгвістика – це спеціальність майбутнього!

Про результати акредитації спеціальності Прикладна лінгвістика