Про міжнародні проєкти кафедри прикладної лінгвістики

Добігає завершення реалізація гранту Еразмус+ Жан Моне модуль на кафедрі прикладної лінгвістики. У межах прокту учасники проєктної групи – коодинатор проф. Ірина Біскуб, доцент кафедри Анна Данильчук, та к.е.н. Марта Сидорук викладали курс “Мовна політика Європейського Союзу” студентам факультету іноземної філології, вчителям англійської мови, що проходять курси підвищення кваліфікації у ВІППО, держслужбовцям, представникам місцевої влади, засобів масової інформації, бізнесменам. Були також проведені серія круглих столів, вебінарів, і насамкінець – масштабна Міжнародна науково-практична конференція “EU – Ukraine: Communication Policy and Strategy. За результатими реалізації гранту були внесені зміни до навчальних планів та удосконалена ОП Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика шляхом уведення до плану курсів “Мовна політика ЄС”, “Комунікативна стратегія ЄС”, “Проєктний менеджмент”, “Управління проєктами”.

Протягом останніх років на кафедрі також були реалізовані інші міжнародні проекти, у межах яких студенти та викладачі мали змогу відвідати Польщу, Німеччину, Фінляндію та інші країни Європи. Викладачі кафедри постійно беруть участь у написанні освітніх гранів, завдяки чому студенти й надалі матимуть можливість отримувати знання і подорожувати країнами ЄС.

Про це, і багато іншого – у підсумковому інтерв’ю Волинському Радіо.
Слухати інтерв’ю можна тут:
Про міжнародні проєкти кафедри прикладної лінгвістики