Показ прем’єри “Leonard Cohen in concert”

8 жовтня шанований британський кінорежисер Тоні Палмер вкотре відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки. Вслід за відкритою лекцією для студентів та викладачів кафедри Прикладної Лінгвістики щодо нагородження Боба Ділана Нобелівською премією, містер Палмер влаштував прем’єру своєї нової стрічки “Leonard Cohen in Сoncert”. Показ фільму відбувся в одному з кінозалів РЦ “Промінь”. Тоні Палмер, як зазвичай, зробив коротку передмову, де поділився переживаннями щодо своєї роботи, враховуючи те, що стрічка ще не була презентована ним на жодному кіноекрані. Під час перегляду фільму стало відчутно: геніальність Леонарда Коена – в його піснях.
Неймовірно глибокі за змістом та приємні за звучанням композиції залишили слід в серцях усіх присутніх. Невимушена атмосфера, неперевершений фільм та свої люди зробили цей показ таким, що хотілося пережитивати ті хвилини тоді знову й знову.

Al Students’ View

Показ прем’єри “Leonard Cohen in concert”