Нові формати навчання на спеціальності Прикладна Лінгвістика

Перед початком вступної кампанії завідувачка кафедри прикладної лінгвістики проф. Біскуб І.П. та доцент кафедри Рогач О.О. були завпрошені у студію Громадського інтеративного телебачення, де розповіли про те, яким чином зорганізували дистанціне навчання для студентів спеціальності прикладна лінгвістика під час карантину.
Ірина Павлівна докладно описала усі етапи організації навчального процесу під час карантину. Оксана Олексіївна поділилась досвідом дистанційної роботи державної екзаменаційної комісії та дистанціного складання бакалаврських державних іспитів.

Окрему частину інтерв’ю присвятили опису пілотного проекту із запровадження у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки системи дуальної освіти. Студенти-першокурсники прикладної лінгвістики вперше були відідбрані для навчання у комп’ютерній компанії InternetDevels паралельно із навчанням в університеті. Результати навчанні перевершили усі очікування – четверо студентів працевлаштовані, ще двоє проходять відбір для роботи у компанії InternetDevels.
Про міжнародні проекти кафедри, про стажування студентів і викладачів закордоном, про зв’язок бізнесу і академічного життя, про вступ до магістратури, перекладацькі проекти кафедри – усе це в цікавому та динамічному інтерв’ю.

Особливо рекомендуємо до перегляду абітурієнтам та нашим майбутнім студентам!

Прикладна лінгвістика у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки – це перспективно і модно! Це для тих, хто хоче більше!

Нові формати навчання на спеціальності Прикладна Лінгвістика