Карантинна стаття з карантинним інтерв’ю

Карантинна стаття з карантинним інтерв’ю

Карантин? Дистанційне навчання? Самоізоляція?

Три місяці тому ми навіть не могли уявити, що це нас чекатиме (Особисто для мене канікули в два тижні це максимум). Тим не менш, це сучасні реалії, які вже стали для нас звичайним життям.

Карантин змушує робити речі,  які ми раніше до того не робили. Хтось почне вирощувати кактуси, хтось візьметься за ремонт старої праски, а хтось почне писати статті для широкої аудиторії.

Що ж роблять під час карантину наші студенти та як змінилася їхня буденність, дізнались ми у карантинному інтерв’ю.

«У зв’язку з теперішньою ситуацією у світі люди поділилися на 2 табори: ті, що впали в «карантинну» депресію і ті, що використовують цей період з користю.

Особисто я відношусь до другої категорії людей. Для мене – карантин виявився можливістю змінити свої щоденні звички.

Незважаючи на те, що нікуди не потрібно йти, я прокидаюся о 7:00 кожного дня, роблю ранкову зарядку (чого я раніше не робила), медитую протягом 10-15 хвилин і читаю 50 сторінок якоїсь книги.

Хоча я і проводжу цілий день вдома, я все рівно намагаюсь розпланувати свій день погодинно. Саме це діє для мене як ліки від «карантинної» депресії.

Ми, люди, живемо саме тоді, коли чимось зайняті, хіба не так?

Та насправді, мені здається, що у студентів СНУ не виникає таких питань як «чим зайнятись на карантині?», адже навчальний процес триває.
Отже, для мене карантин не став приводом скласти руки, лягти на диван і нічого не робити.

Я намагаюсь використати кожну хвилинку з користю, адже, як колись казала відома письменниця Маргарет Мітчел: «Не витрачай час даремно, це матеріал, з якого зроблене життя».»  [Віка Мирончук]

«Ми постійно кудись поспішаємо, ми заклопотані у своїх справах і ось настав час зупинитись, переосмислити своє життя, розставити нові цілі та пріоритети. Настав час безлічі карантинних можливостей: розвиватись, знайти себе, зайнятись тим , про що давно мріяли, спробувати себе у чомусь кардинально новому, відпочивати та насолоджуватись життям.
Карантин, безумовно, навчить нас виходити із зони свого комфорту, навіть коли не можна виходити з дому!

Сумую за СНУ та AppLand

Бережіть себе та своїх близьких і думайте лише про хороше!» 

[Аня Герасименко]

«Зараз ми маємо унікальну можливість зробити всі справи, які ми відкладали «на потім». Доля дала нам шанс зазирнути в зовсім інший світ, без прогулянок, без звичайних занять за партами, без зустрічей з друзями, але це досвід, який відкриває нам двері до нових знань, нових правил та нових відкриттів.

Бажаю усім провести карантин максимально продуктивно, а також бути здоровими

#stayhome#stayhealthy#»

[Настя Мельник]

«Щодо карантину, то дуже бракує прогулянок з друзями. Цього капець як бракує. А так, загалом, жити можна. Часу на «знудитись» практично немає.»

Андрій Андрейчук

«Незважаючи на карантин, наш університет продовжує працювати, забезпечуючи дистанційне навчання. Щодо мене, то можу сказати, що за цей проміжок часу, я вже звикла до такої форми роботи. Звичайно, що дистанційне навчання не передає усього спектру емоції, які студенти отримуються під час перебування на парах в університеті, оскільки живе спілкування обмежено. Хоча напевно уже кожен звик бачити викладачів та своїх друзів через призму камери. Загалом, навчання продовжується, робота на семінарами, проектами, курсовими кипить. Все ж сподіваюся, що ми зможемо завершити навчальний рік в стінах рідного університету. Незважаючи на всі перепони та складнощі, ми продовжуємо вдосконалюватися під чітким керівництвом викладачів в онлайн режимі та залишаємося вдома, заради нашого здоров’я та здоров’я наших рідних!» [Світлана Шаула]

Що тільки й не почнеш робити під час цього карантину, якому усі так раділи місяць тому. Ти починаєш думати: «А що з нами не так?». Чому місяць тому ми раділи і думали що все, настав час зробити все незроблене, а тепер сидимо плачемо що хочемо закінчення карантину, хоча те все незроблене так і залишається незробленим.

От така от студентська філософія. Уявляю що думають викладачі, які зараз це читають. Та ні, домашнє по дистанційному ми все таки робимо. Мабуть, єдина річ яка залишається 24/7 виконаною це наше домашнє. Спитаєте чому? Та тому, що лише на це у нас і вистарчає часу. Хоча ні, дещо ми таки встигли.

Наш вчорашній челендж який ми запустили #ApplandAtHome. Ідея як і її реалізація не заставили себе чекати. Камера, зйомка, монтаж – і ось ми вже «передаємо» антисептик одне одному та смакуємо яблуками. Результатом задоволені всі на 100%. Деякі учасники челенджу залишили свої враження у карантинному інтерв’ю.

Мені довелось перевести три яблука перш ніж вдалося нормально відзняти. А так було весело, навіть моя кішка приєдналась (в лівому нижньому куті видно блиск двох котячих очей).
Андрій Андрейчук
Чесно кажучи, ідея створення відео прийшла зовсім спонтанно. Віталій запропонував зробити щось класне та веселе, щоб якось розбавити наші карантинні будні. Усі одразу ж долучилися до створення відео. В результаті, до вечора все вже було готове.
Я впевнена, що це маленьке відео надовго залишиться в наших серцях, бо ми реально дуже старалися і хотіли показати, що карантин - це не привід сумувати та нудьгувати.
Настя Мельник

Все ж таки челендж не зупиниться. Тому ми чекаємо наступного відео-відповіді від наших викладачів. Без сумніву можна сказати що наші викладачі не менш креативні ніж ми. Ну і звичайно студенти решти курсів, ми все ще чекаємо на Вашу відповідь! Залишайтесь вдома, мийте руки з милом та їжте яблука!

Автор статті: Віталій Гейко

Карантинна стаття з карантинним інтерв’ю
Scroll to top