Завершення курсу Jean Monnet Module “European Union Language Policy”

9 липня 2020 р. на факультеті іноземної філології під час церемонії вручення дипломів відбулось вручення сертифікатів учасникам курсу “EUROPEAN UNION LANGUAGE POLICY”. Студенти отримали сертифікати, що підтверджують успішне завершення курсу, із дотриманням санітарних умов, проте це на стало на заваді святковому настрою.

Через пандемію COVID-19 навчальний курс “EUROPEAN UNION LANGUAGE POLICY” викладався дистанційно у межах ойнойменної фейсбук групи:
 
Близько 40 учасників групи протягом навчального семестру реєструвались на віртуальні лекції та отримували навчальні матеріали та завдання дистанційно. Студентам також були надіслані відеоматеріали, матеріали презентацій, розроблених викладачами. Деякі учасники курсу брали участь у Міжнародній науково практичній конференції “EU – Ukraine: Communication Policy and Strategy 2020”, яка теж була проведена дистанційно.
 
Найуспішніші учасники курсу отримали сертифікати від Європейської Комісії про успішне виконання курсу.
 
Вітаємо студентів факультету іноземної філологі із отриманням сертифікатів! Бажаємо успішно застосувати набуті знання в Україні та у проєктах Європейського Союзу!
 
Команда проєкту:
Ірина Біскуб
Анна Данильчук
Марта Сидорук
Завершення курсу Jean Monnet Module “European Union Language Policy”
Scroll to top