До 150-річчя Лесі Українки

Леся Українка своїм життям передає нам прагнення польоту. Один письменник зауважив, що «все у її такому короткому житті було справжнім: вірші без пустодзвонних декларацій, кохання без фальшу, мука без порятунку, праця – спасіння. І свою цілісність вона несла у світ». Саме тому вона залишається джерелом надії та сили, саме тому її твори хочуть читати, видавати, інсценізувати.

Ідея постановки кількох актів вистави «Forest Song» («Лісова пісня») силами студентів спеціальності «Прикладна лінгвістика» під керівництвом викладачів кафедри на сцені Волинського національного університету виникла ще у 2016 році. У процесі народження вистави прийшло розуміння, що театр містить великий спектр можливостей удосконалення навичок володіння англійською мовою і роботи в команді: вихід із зони комфорту, відповідальність за результат, почуття причетності, гордість за свій університет та студентів.

У різний час до участі у виставі залучали студентів різних курсів. Найактивнішими учасниками студентського театру були такі студенти, як: Оксана Мотузко, Влад Білець, Гліб Скоробагатько та Антон Сметюх (1 акт вистави), а також Ганна Соломко, Влад Матюшенко, Віолетта Дудар, Олена Ковальчук, Влад Кутовой, Євгенія Нетикша, Дарина Зубчук, Віталій Гейко, Ольга Поліщук, Ольга Петрук (2-3 акти вистави). Незмінним керівниками студентського театру є викладачі кафедри прикладної лінгвістики Наталія Волошинович та Діана Каліщук.

Ретроспективний показ вистави, який відбувся 23 лютого 2021 року та був приурочений до святкування  150-річчя Лесі Українки, черговий раз довів, що справжнє, щире мистецтво непідвладне часу, приносить радість, додає оптимізму, а глядачі чекають і хочуть бачити такі вистави ще і ще. Bravissimo!

Автори: Наталія Волошинович, Діана Каліщук.

До 150-річчя Лесі Українки