“Did Bob Dylan deserve the Nobel Prize?”

8 жовтня до Луцька зі своїм черговим візитом приїздив британський кінорежисер, почесний професор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Тоні Палмер.

Окрім презентації свого нового фільму в кінотеатрі Multiplex Промінь, Тоні Палмер також завітав до нашого університету. Студенти та викладачі Факультету іноземної філології мали чудову нагоду не лише послухати, але й прийняти участь в інтерактивній лекції на тему “Did Bob Dylan deserve the Nobel Prize?”.

У своїй промові містер Палмер не просто дає відповідь на поставлене центральне питання, а й порушує проблеми пошуків самого себе, ролі митця у суспільстві, проводить паралелі між літературою та музикою.

Після лекції Тоні Палмер охоче відповів на запитання студентів, які у свою чергу підготували митцю музичне привітання, виконавши пісню Боба Ділана.

Автори: доц. Бондар Т.Г.

AL Students` View

“Did Bob Dylan deserve the Nobel Prize?”