Big hearts for little minds

Впродовж чотирьох тижнів листопаду студенти-прикладники 4 курсу приміряли на себе образ педагогів. 7 навчальних закладів міста Луцька гостинно прийняли практикантів у своїх стінах (гімназії №4 та №14, спеціалізовані школи №1 та №5, НВК №9 та №26, ЗОШ №15).

Вдосконалювати та застосовувати навички на справжніх уроках іноземної мови, вибудовувати стосунки та перебирати досвід у колег-вчителів, знаходити спільну мову з учнями, а врешті, виховуючи інших, виховувати себе – через все це (і навіть трошки більше) пройшли наші студенти.

Практиканти передавали свої знання з англійської мови учням 5-11 класів. Вони мали змогу попрацювати в різних закладах з різними матеріалами та рівнем підготовки.

Педагогічна практика завершилася, але ще досі можна чути невичерпну кількість веселих та зворушливих історій з уст студентів. Можливо не всі бачать своє майбутнє саме “вчительським”, але очевидно, що кожен вийшов зі своєї школи сповнений емоціями та приємними спогадами, які будуть давати про себе знати ще дуже-дуже довго.

Big hearts for little minds