Зустріч з волинським поетом Ігорем Павлюком

Дата проведення: Четвер, 19 листопада, об 11:50

Місце проведення: просп. Волі 13, Головний корпус Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, ауд. 403

Опис події:
Відбудеться зустріч  з волинським поетом Ігорем Павлюком. Англомовний переклад його збірки “Політ над чорним морем” визнали книгою року за підсумками відкритого голосування, організованого британським ПЕН-центром. Запрошуємо студентів та викладачів  спеціальності “Прикладна лінгвістика”, а також усіх бажаючих.

Цікава інформація:
Книгу “Політ над чорним морем” (A Flight over the Black Sea) переклав Стів Комарницький, у 2014 році її видали у видавництві Waterloo Press.
“Ігор Павлюк запрошує нас разом із ним поблукати лісами України, потягуючи із фляги горілку та дивитися, як язичницькі боги мерехтять серед беріз”, – ідеться в анотації до збірки.

Довідково: Ігор Павлюк – український поет, письменник і науковець, народився на Волині, відзначений Шевченківською та іншими національними преміями (за матеріалами ВолиньPost).

Зустріч з волинським поетом Ігорем Павлюком